Kniha návštěv

TSB a Lekce

Ninielnienor | 29.03.2018

Ahoj kdy se dočkáme dalšího dílu TSB a lekce

Lekce

Kelly | 11.02.2018

Nemůžu říci, že by mi vadili tvé další povídky, ale jsem unavená z čekání na lekci. Myslím, že je to dobrá snarry povídka a čekat tak dlouho na jednu kapitolu, je opravdu otrava. Poslední kapitola je myslím ROK stará. Pořád čekám, doufám, nic... aspoň bych tě požádala o nějaký konec, pokud v ní už nebudeš chtít pokračovat. Pokud ne, aspoň to prosím řekni, abych nečekala zbytečně.

Dočkáme se?

Porky | 26.11.2017

Ahoj, Soro. Dočkáme se ještě lekce? Strašně moc nám všem chybí!!

Ahoj

Martinkamuk | 23.09.2017

Ahoj chtěla bych se zeptat proč zmizela Lekce. Jestli ji předěláváš a dopisuješ potom to chápu a prosím aby byla co nejdříve tato Snarry povídka mě hodně baví a čtu jí už asi po 3 tak bych se ráda dočetla jak to nakonec dopadne

Lekce

Ruuby | 31.08.2017

Ahoj, opakovaně se vracím na tvoje stránky. Moc krásně rozehraný příběh. prosím vydrž a dokončí ho. Kvůli nám, co nemáme tvoje nadání. Nedopsaných povídek je na internetu spousta. Je to škoda. Dej nám šanci prožít tvůj příběh - pokud možno se šťastným koncem. Těch je ve skutečném životě tak málo. Proto sníme s tebou. Držím palce a doufám v pokračování. Nevzdávej to. Ruuby

====

weras | 24.06.2017

Takže uběhly další tři měsíce a Lekce pořád nepokračují.Nechceš s tím něco udělat? Jestli to nejde,tak se aspoň pokus dát dohromady přijatelný konec a povídku ukonči. Je mi to moc líto,ale takhle dlouho čekat se mi přece jen moc nechce.A taky když píšeš pro ostatní,zkus něco udělat i pro ty,kteří dávají přednost snarry.Myslím,že už nás zanedbáváš opravdu dlouho.

Re: ====

Ahoj a díky... | 28.06.2017

Ahoj a díky za jemné pokárání... Ano, vážně mi to trvá. Nějak jsem ustrnula na další kapitole a nemám nápad, jak ji dopsat. Konec příběhu jakotakového je skoro připravený, mám krásně vymyšlené, jak to skončí... Musím se znovu psychicky naladit na stanici Lekce, teď mi to pořád ujíždělo stranou.
Nemíním vás snarrysty odbývat, nakonec Harry/Severus jsou můj nejmilejší pár a další témata na snarry mám taky, jen mi to ohledně nich moc nemyslelo... Ale chci Lekci dopsat. Nechat takový konec ležet ladem by mi bylo líto. Díky za zprávu. Sora

go to finale

sisi | 06.04.2017

No já chápu, že je pozastavené to Severitus vyprávění, protože autorka buď nedala svolení k překladu, nebo je nekontaktovatelná, nebo něco takového, takže se čeká a čeká a čeká, ale u Lekcí mi to vrtá hlavou, jestli už skončili, s tím, že nevíme, jak Draco s Nevillem uspějí v budování svého domova, jak opravdu dopadne válka s Hadím Ksichtem, jak Severus projde zkouškami a mnohá další jak? Nové povídky se mi líbí a jsem ráda, že tu jsou v nabídce a že pravidelně přibývají, ale potřebuji uzavřít ty předešlé. Open konce mi nedávají lehkého spánku, naopak, je to tím horší, čím větší je bolest hlavy. Moc prosím o dokončení, nebo jiné info o endu. Dík.

=====

weras | 20.03.2017

Pořád si říkám,že ještě počkám,ale prostě mi to nedá. Vím,že se mohou vyskytnout různé problémy,ale od vydání poslední kapitoly Lekce už uběhlo pět měsíců. To už mi přijde dost dlouho. Už jsem měla strach,že se něco stalo,ale zrovna dnes jsem zjistila,že komentuješ,tudíž i čteš. Zkus,prosím,věnovat nám trochu času,abychom se konečně dozvěděli,jak lekce dopadne.Každý den sem kliknu a každý den jsem zklamaná. Doufám,že brzy bude líp!!!

Mno...

Kiki | 15.03.2017

Taky si už říkám co se děje, že se nic neděje :D a říkám si že snad se nic neděje doma aby se mohlo dít tady ;) aspoň aktulku napiš!!!

Záznamy: 1 - 10 ze 11
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek