Zpráva pro fanoušky Lekce!

04.08.2016 21:54

Ahoj, všichni!  Ano, i ti, co jsou na mě naštvaní. Vím, že to dlouho trvá, nepřidávám kapitoly pravidelně, jako někteří jiní. Jak bylo v v jednom nejmenovaném komentáři podotknuto, tyhle povídky povětšinou píší lidé ve volném čase. No, je to pravda, problém je, že já toho volného času opravdu moc nemám. Navíc Lekce není dokončená, nepřidávám průběžně, protože kapitoly nemám nastřádané. Ty, co byly dopsané předem, už jsem dávno zveřejnila. Píšu každou volnou chvíli, když mám večer po práci čas, což není moc, protože sloužím 12hodinové směny, denní i noční. Plus to, že se pokouším prorazit jako spisovatelka a pracuji na knize. Opravdu toho mám hodně, tak prosím o pochopení.

A pokud se někdo chce zeptat, proč teda píšu povídky, když  na to nemám čas, mám jen jednu odpověď. I když mám placenou práci, psaní není můj koníček, ale život. Když mě něco napadne, potřebuji to napsat. Potřebovala bych nafukovací den, aby všechno stihla, ale psaní se vzdát nemůžu. 

Mimochodem, jukněte na anketu pod tímhle vzkazem.

P.S. Děkuji všem, kdo mě ještě neopustili a jsou trpěliví (díky, ghost). Stejně tak za podporu, bez vašich komentářů bych neměla chuť pokračovat. 

Vaše Sora.

Anketa

Chcete, aby pokračovala v psaní - nejen Lekce?

Ano, nepřestávej (66)
99%

Ne, nemusíš se namáhat (1)
1%

Nemám na to názor, je mi to jedno (0)
0%

Celkový počet hlasů: 67